simple web creator
Mobirise

Naše filozofie

Našim zákazníkům se snažíme nabídnout komplexní servis v oblasti zakázkové výroby. 

Provádíme kompletní dodávku od zaměření, přes návrh, realizaci a následnou montáž.

Díky mnohaletým zkušenostem Vám rádi pomůžeme ztvárnit Vaši představu, vytvořit pro Vás a Vaši rodinu takové prostředí, ve kterém se budete cítit spokojeně.

Při výrobě využíváme ty nejmodernější technologie, ale věnujeme se i klasickým a tradičním metodám zpracování dřeva a opracování materiálu.

Můžete si u nás vybrat z široké nabídky materiálů, např. masiv, dýha, lepené profily, kompaktní materiály, cizokrajné dřeviny, spárovky, překližky, laťovku, LTD, MDF. Kooperujeme s dalšímy řemesly a umíme pro Vás připravit výrobky v kombinaci různých materiálů jako jsou např. sklo, kov, nerez atd.

Mobirise

O firmě

Naše truhlářství je rodinnou firmou působící na trhu od roku 1990. 

Od počátku se snažíme našim zákazníkům nabízet co možná nejkomplexnější služby ve vysoké kvalitě a odpovídajících cenových relacích. Cílem naší firmy je vytváření takových interiérů, ve kterých se zákazníci budou cítit příjemně.

Neustále investujeme do moderních technologií, strojového vybavení i výrobních prostor, které v současné době činí 1.000 m2. Zároveň disponujeme vlastnímy sklady dřeva, které je skladováno po dobu několika let, z důvodu zajištění nejlepší kvality následného výrobku.

Součástí našeho provozu je rovněž dýhárna, nabízíme možnost sušení řeziva v kondenzační sušárně, možnost soustružení na CNC soustruhu. Naše firma se nejenom zabývá truhlářskou výrobou pro konečného zákazníka, ale zároveň vyrábíme polotovary pro ostatní truhlářské firmy.

V roce 2014 naše firma prošla díky podpoře EU kompletní revitalizací a provoz jsme vybavili novou technologií. Díky této investici se nám podařilo dosáhnout vyšší úrovně zpracování materiálů a následných výrobků.

Od počátku se snažíme býti firmou, která přistupuje ke své výrobě ekologicky. Celý provoz je vybaven zařízením s uzavřeným cyklem likvidace odpadu.

© Copyright 2019 Truhlářství Samšiňák